Formularz kontaktowy:


Administratorem danych osobowych jest Techsolutions Group sp. z o.o. z siedzibą w ul. Garbary 100/11 61-757 Poznań (Techsolutions). Jako osoba fizyczna masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, aktualizacji swoich danych, usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia zakresu przetwarzania danych, poproszenia o przeniesienie tych danych do innego Administratora, zgłoszenia sprzeciwu do przetwarzania swoich danych oraz niegodzenia się na profilowanie Twoich danych. Więcej szczegółów na temat przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności (link)

Potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności.*


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Techsolutions w celu kontaktu ze mną przez Techsolution w zakresie zgłoszonym przez mnie w zapytaniu w formularzu elektronicznym.*

(ta zgoda jest niezbędna, jeżeli chcesz, by skontaktował się z Tobą przedstawiciel Techsolutions).Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie przez Techsolutions informacji handlowych drogą elektroniczną na podany wyżej adres e-mail, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr144, poz. 1204 z późniejszymi zmianami).Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych do podmiotów stanowiących Techsolutions Grupę w celach marketingowych (listę tych podmiotów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności)


*Pola obowiązkowe.

dr. inż. Bartosz Firlik

Właściciel

bfirlik@ts-group.pl

tel: +48 607 149 558

dane kontaktowe

TechSolutions Group sp.z o.o.

ul. Garbary 100/11

61-757 Poznań

tel: +48 607 149 558

email: office@ts-group.pl

www.ts-group.pl